Wsc - Langdorp vzw

4006

Volgende Wandelingen

zaterdag, 07 juli 2018
Stertocht
Zoutleeuw Kersentocht
zondag, 08 juli 2018
Stertocht
Zoutleew Twee Getentocht
zondag, 15 juli 2018
Clubwandeling
31e Zomertocht
zondag, 22 juli 2018
Stertocht
Zennetochten Leest

 Wandelkalender mei - juni 2018

wandelclub logo 002loge vlaanderenwandelsport kleur 800

Zoals u weet zijn onze leden vrij te wandelen daar waar zij dat wensen.  Met onderstaande kalender willen wij hen helpen bij hun keuze.  Op wandelingen aangeduid met STERTOCHT kan u gratis inschrijven door de gepaste STERKAART op de achterflap van deze info uit te knippen, in te vullen en te overhandigen aan de inschrijving: u ontvangt er gratis een inschrijvingskaart voor alle clubleden die door u op de kaart vermeld werden.  Wij zorgen voor de betaling van alle inschrijvingen na het afsluitingsuur van die wandeling.  BUSREIZEN worden verder op deze site besproken. 

Dinsdag 1 mei

VOS Schaffen vzw

Gildenzaal

 Pastorijstraat     3290 Schaffen

4-6-8-12-20-30 km

7.00 – 15.00 uur

Dinsdag 1 mei

WC Zandstappers

Mollenhof

Lichtaartsesteenweg 1   Poederlee

4-7-12-15-20-25-35 km

06.30 – 15.00 uur

Zaterdag 5 mei

Boutersem Sportief

Buurthuis Willebringen

Willebringenstraat 37   Boutersem

4-7-10-12-20 km

07.30 – 15.00 uur

Zondag 6 mei

De Leeuwerik Landen vzw

Zaal Amfi

Stationsstraat 30    Landen

4-7-13-20 km

07.30 – 15.00 uur

Zondag 6 mei

WSV De Kadodders vzw

Belorta Mechelsesteenweg 120

Sint Katelijne Waver

6-11-16-20-30 km

08.00 – 15.00 uur

Donderdag 10 mei

Globetrotters Hageland vzw

Zaal “Sint Denijs”

 Haldertstraat 11     Houwaart

4-8-12-16-21-25 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 13 mei

 

Wit Blauw Scherpenheuvel

Sporthal Averbode

Vorststraat 55 Averbode

5-8-13-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 17 mei

Herentalse WV vzw

Zaal onder de toren

Hoge dreef        Bergom Herselt

5-7-10-12-15-17-22 km

08.00 – 15.00 uur

Zaterdag 19 mei

Zondag 20 mei

Wandelend Paal vzw

CVO De Oranjerie

Boudewijnvest 3          3290 Diest

4-7-12-16-20-30-42-50 km

06.00 – 15.00 uur

Maandag 21 mei

Sporton vzw

SOK Hasseltsebaan

Deurne – Diest

5-8-10-12-20-22-30 km

07.00 – 15.00 uur

Maandag 21 mei

WSC Langdorp vzw

Voettocht naar Scherpenheuvel

Zie verder in deze info

Dinsdag 22 mei

WSP Heverlee-Leuven vzw

Feestzaal Romanus

Wijnenberg 1     Bierbeek

5-7-9-12-14-16-21 km

07.30 – 15.00 uur

Donderdag 24 mei

Eigen organisatie Netetocht

Voetbalkantine De Vrijheid

Asbroek Herselt

5-8-12-16-20-28 km

 

07.00 -  15.00 uur

Zondag 27 mei

 

 

KVR Vlaams Brabant vzw

Kwartier de Hemptinne

Hertogstraat 184   Heverlee

3-5-7-10-13-16-20-28-35 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 27 mei

Busreis naar Moerkerke

Zie verder in deze info

Tegenbezoek Levenslijn team Damme

Zondag 3 juni

stertocht

WSV De Trotters vzw

Zaal Weijerman

Hofeinde 139        Heusden-Zolder

4-7-10-12-16 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 3 juni

 

De Bollekes Rotselaar

Montfortcollege

Aarschotsesteenweg 39  Rotselaar

4-6-8-12-16-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 7 juni

De Horizonstappers vzw

OC Sint Kwinten 

Korenbloem       Linden

4-7-7,5- 8 km

Onderling combineerbaar.

08.00 – 16.00 uur

Zaterdag 9 juni

WC De Grashoppers vzw

 GC De Egger

A.Nihoulstraat 74     Scherpenheuvel

4-6-10-12-15-20-25-30-42 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 10 juni

Diest – Aarschot

Zie verder in deze info

24 km

Eigen organisatie

Zondag 10 juni

 

Wandelclub Tornado vzw

Zaal Onder de Toren 

Markt     3150  Haacht

5-8-12-15-20-25-32-42 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 17 juni

 

WSV IVAS ITEGEM vzw

Parochiezaal

Schoolstraat 28        2222 Itegem

5-10-15-20-25-30-42 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 17 juni

Trip-Trap Kumtich vzw

Mariadalinstituut

Klein Overlaar 3        Hoegaarden

4-6-12-17-21-26-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 17 juni

WSV Chatons Ronse

Busreis tegenbezoek

Zie verder in deze info

Donderdag 21 juni

Bavostappers

Kantine FC Netezonen

Rundershoek 32    Eindhout-Laakdal

4-7-10-14-17-24-32 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 21 juni

WSV De Kadodders vzw

Jeugdhuis Kerkenbos

Kerkenbos 11       Muizen

5-10-14-20 km

08.00 – 15.00 uur

Zondag 24 juni

Den Engel Leuven vzw

CC De Borre

Speelpleinstraat        Bierbeek

5-9-15-25-30 km

06.30 – 15.00 uur

Zondag 24  juni

WSV Horizon Donk

Schuttersgilde Sint Trudo

Priesterse Heidestraat 8     Linkhout

4-8-12-20-24 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 30 juni

WC Gedoviba vzw

Terrein FC Gedoviba

Gerheze 1       OLV Olen

3-6-13-21-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 1 juli

WSV Holsbeek

Voetbalkantine VK Holsbeek

Verhaegenstraat      Holsbeek

4-6-12-20-26 km

07.00 – 15.00 uur

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn