Wsc - Langdorp vzw

4006

Volgende Wandelingen

vrijdag, 23 november 2018
Vrijdagwandelingen
Gelrode-Wezemaal-Gelrode
zaterdag, 01 december 2018
Busuitstap
Kerstmarkt Essen
vrijdag, 07 december 2018
Vrijdagwandelingen
Gijmel-Langdorp-Gijmel
zondag, 09 december 2018
Clubwandeling
39ste Sinterklaastocht
vrijdag, 14 december 2018
Vrijdagwandelingen
Kortrijk Dutsel - Nieuwrode - Kortrijk Dutsel
zaterdag, 15 december 2018
Busuitstap
Busreis Stekene en Hulst

 Wandelkalender juli - augustus 2018

wandelclub logo 002loge vlaanderenwandelsport kleur 800

Zoals u weet zijn onze leden vrij te wandelen daar waar zij dat wensen.  Met onderstaande kalender willen wij hen helpen bij hun keuze.  Op wandelingen aangeduid met STERTOCHT kan u gratis inschrijven door de gepaste STERKAART op de achterflap van deze info uit te knippen, in te vullen en te overhandigen aan de inschrijving: u ontvangt er gratis een inschrijvingskaart voor alle clubleden die door u op de kaart vermeld werden.  Wij zorgen voor de betaling van alle inschrijvingen na het afsluitingsuur van die wandeling.  BUSREIZEN worden verder op deze site besproken. 

Zondag 1 juli

WSV Holsbeek

Voetbalkantine Holsbeek

Verhaegenstraat        Holsbeek

4-6-12-20-26 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 5 juli

VOS Schaffen

Berkenhof

Turnhoutsebaan 119     Molenstede

4-6-12-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 7juli

Zondag 8 juli

Trofee Harten vijf

Halewijn Zoutleeuw vzw

Sporthal De Passant

St-Truidensestwg1A    Zoutleeuw

4-6-12-20-50 km

Stertocht

06.00 – 15.00 uur

Woensdag 11 juli

De Bollekens Rotselaar vzw

MeubelenVerhaegen

Grotebaan 115       3130 Betekom

4-6-8-10-12-14-16-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 15 juli

 

50 km van het Hageland

PZ Gelrode Rillaarsebaan 134

Wandelaars/helpers op post

4-8-12-16-20-30-42-50 km

06.00 – 15.00 uur

Zaterdag 21 juli

Startplaatswijziging !!

WSV Leuven vzw

Genadedal

Velderblok 2A     Kesssel-Lo

4-6-12-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 22 juli

 

Toekers Bunsbeek vzw

Parochiecentrum

Kasteelstraat       Neerlinter

5-7-10-14-21-30-42 km

06.00 – 15.00 uur

Zondag 22 juli

Stertocht

Wandelclub De Slak vzw

Zaal Ter Coose

Kouter 1A      Leest

5-9-12-15-20-30-40-50 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 28 juli

Trofee Harten vijf

Wandelend Paal vzw

Spectrumcollege Campus Beringen

Bogaarsveldstr 16   Beringen

4-7-12-16-20-30-42-50 km

06.00 – 15.00 uur

Zondag 29 juli

De Lummense Dalmatiërs

Gildezaal Sint- Lambertus

Hoogstraat 83  Lummen

4-6-12-15-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 29 juli

WSV De Kadodders SKW vzw

PZ Berk en Brem

St-Michielsstraat    3140 Keerbergen

6-12-15-20-25 km

08.00 – 15.00 uur

Woensdag 1 augustus

De Bollekes Rotselaar

MeubelenVerhaegen

Grotebaan115     3130 Betekom

4-6-8-10-12-14-16-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 5 augustus

WK Werchter vzw

PZ Onder de Toren

Markt 4      Haacht

5-10-15-20-25-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 11 augustus

 

Herentalse WV vzw

Feesttent De Vesten

Vest 3        2230 Herselt

5-7-10-15-20-25 km

08.00 – 15.00 uur

Zondag 12 augustus

Stertocht

Ijsetrippers vzw

Markthal

Stationsplein     3090 Overijse

4-6-12-18-24-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 19 augustus

 

Boutersem Sportief

Gemeentelijke Feestzaal

Kerkomsestwg 53 Boutersem

4-8-12-16-20-24-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 25 augustus

Sporton vzw

Buurthuis

Zandstraat     2431 Veerle- Heide

5-6-7-10-15-20-26-33 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 25 augustus

De Bollekes Rotselaar

Parochiezaal

Schoolstraat 54       Rotselaar

4-6-10-12-16-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 26 augustus

Horizonstappers vzw

Zaal Libbeke

Gellenweg 16     Lubbeek

4-7-10-15-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 26 augustus

De Lummense Dalmatiers vzw

MPI Sint Ferdinand

St. Ferdinandstraat 1     Lummen

5-10-12-20-25-30 km

07.00 – 15.00 uur

Dinsdag 28 augustus

Begijntjeswandeling

Parochiecentrum

Kerkstraat 3      3130 Begijnendijk

Eigen organisatie

Wandelaars en helpers op post

5-8-12-16-20-28 km

07.00 – 15.00 uur

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn