Wsc - Langdorp vzw

4006

Volgende Wandelingen

vrijdag, 23 november 2018
Vrijdagwandelingen
Gelrode-Wezemaal-Gelrode
zaterdag, 01 december 2018
Busuitstap
Kerstmarkt Essen
vrijdag, 07 december 2018
Vrijdagwandelingen
Gijmel-Langdorp-Gijmel
zondag, 09 december 2018
Clubwandeling
39ste Sinterklaastocht
vrijdag, 14 december 2018
Vrijdagwandelingen
Kortrijk Dutsel - Nieuwrode - Kortrijk Dutsel
zaterdag, 15 december 2018
Busuitstap
Busreis Stekene en Hulst

 Wandelkalender september - oktober 2018

wandelclub logo 002loge vlaanderenwandelsport kleur 800

Zoals u weet zijn onze leden vrij te wandelen daar waar zij dat wensen.  Met onderstaande kalender willen wij hen helpen bij hun keuze.  Op wandelingen aangeduid met STERTOCHT kan u gratis inschrijven door de gepaste STERKAART op de achterflap van deze info uit te knippen, in te vullen en te overhandigen aan de inschrijving: u ontvangt er gratis een inschrijvingskaart voor alle clubleden die door u op de kaart vermeld werden.  Wij zorgen voor de betaling van alle inschrijvingen na het afsluitingsuur van die wandeling.  BUSREIZEN worden verder op deze site besproken. 

Dinsdag 28 augustus

 

 

Eigen organisatie

10de Begijntjestocht

Parochiecentrum

Kerkstraat 3        Begijnendijk

Wandelaars/helpers op post

5-8-12-16-20-28 km

 

07.00 – 15.00 uur

 

Zondag 2 september

WC De Grashoppers

Sporthal

Vorststraat 55      Averbode

5-10-12-15-20-25-30 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 6 september

 

WC Tornado Boortmeerbeek

PZ Haacht Station

Neysetterstraat 5       3150 Haacht

10-6.3-6.5-6.9 km

4 lussen

07.00 – 15.00 uur

Zondag 9 september

 

Wit Blauw Scherpenheuvel

CC Den Egger     

A.Nihoulstraat 74   Scherpenheuvel

5-8-13-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 9 september

Stertocht

RWK De Morgenstond Humbeek

Sporthal

Nachtegaallaan 5     Humbeek

6-12-20-25-30 km

07.30 – 15.00 uur

Donderdag 13 september

Trip-Trap Kumtich

Parochiezaal

Ganzendries 29    Oplinter

3-6-7-8 km

Te combineren

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 15 september

VOS Schaffen

Kalendries

Meldertsebaan 2   Meldert-Lummen

5-8-12-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 16 september

WSP Heverlee

Go! Campus Woudlucht

Prosperdreef 2   Heverlee

4-7-12-20-30-35 km

07.30 – 15.00 uur

Dinsdag 18 september

De Pompoenstappers vzw

OC Lichtaart

Schoolstraat           Lichtaart

4-6-12-16-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Woensdag 19 september

Boutersem Sportief

Boerenzaal

Malendriesstraat 18     Kerkom

4-6-12-20 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 20 september

Sporton Deurne Diest

’t Schoolhuis 

Schoterheide 48     Tessenderlo

5-10-15 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 23 september

Busuitstap

Butgenbach

 

Zie verder in deze info

Zondag 23 september

 

De FonskesLeuven

Cultureel Centrum ‘t Stichelke

Keizerstraat     Lovenjoel

4-6-12-20-30 km

07.00 -  15.00 uur

Zondag 23 september

 

 

Bavostappers Zittaart

PZ  Meerhout-Zittaart

Lindestraat 22     Meerhout-Zittaart

4-7-12-15-19-25-33-43 km

07.00 – 15.00 uur

Dinsdag 25 september

WC De Grashoppers

’t Laer

Brabantsebaan 8        Zichem

5-7-10-12-15-17-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 29 september

Zondag 30 september

Wandelbeurs Nekkerhal

Zie verder in deze info

Zaterdag 29 september

 

Ijsetrippers

Zaal Den Elzas

Elzasstraat          Huldenberg

4-7-12-18-24 km

08.00 – 15.00 uur

Zondag 30 september

 

 

WSV IVAS Itegem

Parochiezaal O.L.V.

Bouwelsesteenweg 197     Nijlen

5-10-15-20-25-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 30 september

WSV Horizon Donk vzw

Buurthuis 

Zelkstraat           Halen

4-8-11-13-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 7oktober

 

 

De Lustige stappers Langdorp

Parochiezaal 

Stationsstraat            Ramsel

6-8-13-18-22-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 13 oktober

De Bollekes Rotselaar

Montfortcollege

Aarschotsesteenweg 39  Rotselaar

4-6-10-12-16-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 14 oktober

 

VOS Schaffen

CVO De Oranjerie

Boudewijnvest 3      Diest

4-8-12-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 14 oktober

WSV Neteland Duffel vzw

Gildenhuis

Stationsstraat 1        Duffel

6-12-15-20-24-35 km

07.30 – 15.00 uur

Woensdag 17 oktober

Globetrotters Hageland vzw

PZ Trefpunt

Dorpstraat 12       Assent

4-7-12-16-20 km

08.00 – 15.00 uur

Zaterdag 20 oktober

 

Eigen organisatie

14de Tienbundertocht

Kortakkerzaal   Rillaar

Wandelaars/Helpers op post

5-8-12-16-20-30 km

 

07.00 – 15.00 uur

Zondag 21 oktober

 

Wandelend Paal vzw

PZ Sint-Paulus

Diestersesteenweg 33      Paal

4-7-12-16-20-30-42 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 21 oktober

 

stertocht

WSV Berchlaer

Ontmoetingscentrum PC Ballaer

Markt 27         Berlaar

4-6-12-18-22-30 km

07.30 – 15.00 uur

Donderdag 25 oktober

Den Engel leuven

PZ

Milsestraat 53     Haasrode

6-12 km

09.00 – 15.00 uur

Zondag 28 oktober

 

WK Werchter vzw

Basisschool De Cocon 

Veldonkstraat 10      Tremelo

4-8-12-16-20 km

08.00 – 15.00 uur

Zondag 28 oktober

Herentalse wandelclub

Parochiecentrum

Boerenkrijglaan       Westerlo

4-7-10-15-20-25-30 km

08.00 – 15.00 uur

Dinsdag 30 oktober

Wandelclub Boutersem Sportief

Cultureel Centrum

Kerkomsesteenweg 55    Boutersem

4-6-8-10 km

08.0020.00 uur

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn