Wsc - Langdorp vzw

4006

Volgende Wandelingen

zondag, 31 maart 2019
Stertocht
Stertocht Koersel
vrijdag, 05 april 2019
Vrijdagwandelingen
Gelrode – Nieuwrode - Gelrode
zondag, 07 april 2019
Busuitstap
Busreis Monschau
zaterdag, 13 april 2019
Clubwandeling
Panoramatocht te Gelrode

Wandelkalender januari - februari 2019

wandelclub logo 002loge vlaanderenwandelsport kleur 800

Zoals u weet zijn onze leden vrij te wandelen daar waar zij dat wensen.  Met onderstaande kalender willen wij hen helpen bij hun keuze.  Op wandelingen aangeduid met STERTOCHT kan u gratis inschrijven door de gepaste STERKAART op de achterflap van deze info uit te knippen, in te vullen en te overhandigen aan de inschrijving: u ontvangt er gratis een inschrijvingskaart voor alle clubleden die door u op de kaart vermeld werden.  Wij zorgen voor de betaling van alle inschrijvingen na het afsluitingsuur van die wandeling.  BUSREIZEN worden verder op deze site besproken.

Dinsdag 1 januari

WSC Langdorp vzw

Zottekestocht

Vertrek Kerk Gijmel 9.00 uur

Eigen organisatie

Zie verder in de info

Zaterdag 5 januari

De Herentalse WV vzw

Parochiezaal Sint Norbertus

Blauberg 21    Herselt

5-10-15-20-25-30 km

08.00 – 15.00 uur

Zondag 6 januari

Blijf Jong Genebos

Ontmoetingscentrum Sint Jan

Genebosstraat      Kwaadmechelen

4-7-9-12-15-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 6 januari

De Leeuwerik Landen

Voetbalkantine Sparta

Karel de Grotelaan     3400 Landen

5-8-15-21 km

08.00 – 15.00 uur

Zondag 6 januari

WSC Langdorp vzw

Leuven – Aarschot

Eigen organisatie

Zie verder in deze info

Donderdag 10 januari

WSV Wandelend Paal

Kantine A.C.Tervant

Duistbosstraat   Paal (Tervant)

4-7-12-16-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 12 januari

De Lustige stappers

Parochiezaal Herselt

Vest 6    Herselt

4-6-8-12-17 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 13 januari

Houtheimstappers Steenokkerzeel

De Molekens

Wambeekstraat 27    Steenokkerzeel

5-8-12-14-17-19-22 km

08.00 – 15.00 uur

Zaterdag 19 januari

VOS Schaffen

Gildenzaal

Pastorijstraat        Schaffen

4-6-12-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 20 januari

Stertocht

Wandelclub Tornado

Zaal Bosuil 

Bieststraat 233     Hever

5-10-15-20 km

07.30 – 15.00 uur 

Zaterdag 26 januari

Ledenfeest

Gasthof Ter Venne

Eigen organisatie

Zie verder in deze info

Zondag 27 januari

WSV Neteland Duffel vzw

Parochiezaal

Leo Kempanaerstraat 16     Schriek

7-14-21 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 27 januari

 

Den Engel Leuven

Roosenberg

Maurits Noestraat 13    Oud-Heverlee

5-10-15-20 km

07.30 – 15.00 uur

Dinsdag 29 januari

WK. Werchter vzw

Parochiezaal St-Martinus

Kerkstraat 3        Wezemaal

6-13-21-27 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 3 februari

Globetrotters  Hageland

Zaal ’t Jongensschool

Blerebergstraat 4       Tielt-Winge

4-6-12-16-20 km

07.30 – 15.00 uur

Zondag 3 februari

Busreis

Wandelclub De Bokkenrijders Overpelt.  Limburg Wandelt

5-10-15-20-25-32 km

Zie verder in deze info

Dinsdag 5 februari

12de Begijntjestocht

Parochiezaal Begijnendijk

Wandelaars / helpers op post

5-8-12-16-20-28 km

 

07.30 – 15.00 uur

Zondag 10 februari

WSP Heverlee vzw

H. Hartinstituut

Naamsesteenweg 355       Heverlee

4-8-12-16-20 km

7.30 – 15.00 uur

Donderdag 14 februari

Herentalse WV vzw

Ontmoetingscentrum 

Smissenhoekstr 7       Zoerle-Parwijs

5-10-15-20-25 km

08.00 – 15.00 uur

Donderdag 14 februari

WSV Wandelend Paal vzw

Sint Sebastiaansgilde

Gildestraat 9        Koersel

4-7-12-16-20-24 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 16 februari

 

Trofee Harten Vijf

Horizon Donk vzw

OC De Link

Linkhoutstraat  194       Linkhout

4-6-9-13-20-30-42-50 km

07.00 – 15.00 uur.

Zondag 17 februari

 

Twee startplaatsen

WC de Bavostappers Zittaart vzw

PC Bel Wijdbos 39   Geel(Bel)   Of

Volkshuis

Veldstraat 31    Meerhout

4-7-12-18-25-32 km

07.00 – 15.00 uur

6-12-18-25-32 km

Zondag 17 februari

De Witloofstappers -en trappers

Sporthal Berg- Kampenhout

Torfbroeklaan 25  Berg

6-10-14-20-25-32 km

07.00  - 15.00 uur

Zondag 17 februari

Stertocht

WSV De Dragonders Hasselt

Harmoniezaal Heusden

Kerkenblookstraat Heusden-Zolder

4-8-12-20 km

08.00 – 15.00 uur

Zaterdag 23 februari

WC Gedoviba

Zaal de Vrede Lichtaartseweg 131

Olen

3-6-13-21-30-42 km

06.00 -15.00 uur

Zondag 24 februari

Toekers Bunsbeek

Zaal Glazuur

Dries 7A      Glabbeek

5-7-10-14-21 km

07.00 – 15.00 uur

Dinsdag 26 februari

De Bollekens Rotselaar

Meubelen Verhaegen

Grote Baan 115     Betekom.

4-6-8-10-12-14-16-20 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 28 februari

WSV Ivas Itegem vzw

Parochiezaal

Kerkplein 1       Beerzel

6-8-10-16-20 km

07.00 – 15.00 uur

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn