Wsc - Langdorp vzw

4006

Volgende Wandelingen

vrijdag, 20 september 2019
Vrijdagwandelingen
Aarschot-Bergvijver-Aarschot
zondag, 29 september 2019
Stertocht
Stertocht Booischot
vrijdag, 04 oktober 2019
Vrijdagwandelingen
Rillaar-Bergvijver-Rillaar
zondag, 06 oktober 2019
Algemene Vergadering
Helpersfeest
zondag, 13 oktober 2019
Busuitstap
Busreis Welkenraedt

Wandelkalender september - oktober 2019

wandelclub logo 002loge vlaanderenwandelsport kleur 800

Zoals u weet zijn onze leden vrij te wandelen daar waar zij dat wensen. Met onderstaande kalender willen wij hen helpen bij hun keuze. Op wandelingen aangeduid met
STERTOCHT kan u gratis inschrijven door de gepaste STERKAART op de achterflap van deze info uit te knippen, in te vullen en te overhandigen aan de inschrijving: u ontvangt er gratis een inschrijvingskaart voor alle clubleden die door u op de kaart vermeld werden. Wij zorgen voor de betaling van alle inschrijvingen na het afsluitingsuur van die wandeling.  BUSREIZEN worden verder in deze info besproken.

Zondag 1 september

Trofee Harten vijf

WC De Grashoppers

Sporthal

Vorststraat 55      Averbode

6-8-10-12-15-20-25-30-42-50 km

06.00 – 15.00 uur

Donderdag 5 september

 

WC Tornado Boortmeerbeek

PZ Haacht Station

Neysetterstraat 5       3150 Haacht

6-10 km

4 lussen

07.00 – 15.00 uur

Zondag 8 september

 

Wit Blauw Scherpenheuvel

CC Den Egger     

A.Nihoulstraat 74   Scherpenheuvel

5-8-13-20-30-35 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 8 september

 

KWB Schriek

Parochiecentrum

Leo Kempenaersstraat 16 Schriek

5-9-12-16-20-25-35-50 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 12 september

Trip-Trap Kumtich

Zaal centrum

Keibergstraat 54      Kumtich

3-6-7-8 km

Te combineren

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 14 september

VOS Schaffen

Kalendries

Meldertsebaan 2   Meldert-Lummen

5-8-12-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 15 september

Busreis

De Wase Steinbockvrienden Sint- Niklaas.         Tegenbezoek

3-6-12-15-20-25-30 km

Zie verder in deze info

Zondag 15 september

WSP Heverlee

Go! Campus Woudlucht

Prosperdreef 3   Heverlee

4-7-12-20-30-35 km

07.30 – 15.00 uur

Dinsdag 17 september

De Pompoenstappers vzw

OC Lichtaart

Schoolstraat           Lichtaart

4-6-12-16-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 19 september

Sporton Deurne Diest

’t Schoolhuis 

Schoterheide 48     Tessenderlo

7-10-17 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 22 september

 

De Fonskes Leuven

Cultureel Centrum ‘t Stichelke

Keizerstraat     Lovenjoel

4-6-12-20-30 km

07.00 -  15.00 uur

Zondag 22 september

 

 

Bavostappers Zittaart

PZ  Meerhout-Zittaart

Lindestraat 22     Meerhout-Zittaart

4-7-12-15-19-25-33-43 km

07.00 – 15.00 uur

Dinsdag 24 september

WC De Grashoppers

Concordia

Schuurweg 4       Testelt

4-6-8-10 km

Lussenparcours

06.30 – 15.00 uur

Zaterdag 28 september

Zondag 29 september

Wandelbeurs Nekkerhal

 

Zie verder in deze info

Zaterdag 28 september

 

Ijsetrippers

Zaal Den Elzas

Elzasstraat          Huldenberg

4-7-12-18-25 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 29 september

 

Stertocht

WSV IVAS Itegem

Parochiezaal

Ter Laeken 4      Booischot

4-8-10-12-16-20-25-30-42 km

06.00 – 15.00 uur

Zondag 29 september

WSV Horizon Donk vzw

Buurthuis 

Zelkstraat  16        Halen

4-8-11-13-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 5 oktober

De Lummense Dalmatiërs

Zaal Sint-Jozef Thiewinkel

Sint-Janstraat Lummen

4-6-12-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 6 oktober

 

 

De Lustige stappers Langdorp

Parochiezaal 

Stationsstraat            Ramsel

4-6-10-18-22-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 12 oktober

De Bollekes Rotselaar

Montfortcollege

Aarschotsesteenweg 39  Rotselaar

4-6-10-12-16-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 13 oktober

Busreis

Pomona Trotters Welkenraedt

3-6-12-21 km

Zie verder in deze info

Zondag 13 oktober

 

VOS Schaffen

CVO De Oranjerie

Boudewijnvest 5      Diest

4-8-12-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 13 oktober

WSV Neteland Duffel vzw

Gemeentel. Techn.Instituut

Rooienberg 20        Duffel

6-12-18-21-30-42 km

07.00 – 15.00 uur

Woensdag 16 oktober

Globetrotters Hageland vzw

PZ Trefpunt

Dorpstraat 12       Assent

4-7-12-16 km

08.00 – 15.00 uur

Zaterdag 19 oktober

 

Eigen organisatie

15de Tienbundertocht

Kortakkerzaal   Rillaar

Wandelaars/Helpers op post

5-8-12-16-20-30 km

 

07.00 – 15.00 uur

Zondag 20 oktober

 

Wandelend Paal vzw

PZ Sint-Paulus

Diestersesteenweg 33      Paal

4-7-12-16-20-30-42 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 20 oktober

 

 

WSV Berchlaer

Ontmoetingscentrum PC Ballaer

Markt 27         Berlaar

4-6-12-18-22-30 km

07.30 – 15.00 uur

Donderdag 24 oktober

Den Engel leuven

PZ Haasrode

Milsestraat 53     Haasrode

6-12 km

09.00 – 15.00 uur

Zondag 27 oktober

 

WK Werchter vzw

Basisschool De Cocon 

Veldonkstraat 10      Tremelo

4-8-12-16-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 27 oktober

Herentalse wandelclub

Parochiecentrum

Boerenkrijglaan       Westerlo

4-7-10-15-20-25-30 km

08.00 – 15.00 uur

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn