Wsc - Langdorp vzw

4006

Volgende Wandelingen

zaterdag, 15 oktober 2022
Clubwandeling
Tienbundertocht
zaterdag, 22 oktober 2022
Busuitstap
Busreis Einruhr - Eifelsteig
vrijdag, 28 oktober 2022
Clubwandelingen
Clubwandeling Gelrode
zondag, 30 oktober 2022
Stertocht
Stertocht Sint-Katelijne-Waver

Wandelkalender september-oktober 2022

wandelclub logo 002loge vlaanderenwandelsport kleur 800

Zoals u weet zijn onze leden vrij te wandelen daar waar zij dat wensen. Met onderstaande kalender willen wij hen helpen bij hun keuze. Op wandelingen aangeduid met
STERTOCHT kan u gratis inschrijven door de gepaste STERKAART op de achterflap van deze info uit te knippen, in te vullen en te overhandigen aan de inschrijving: u ontvangt er gratis een inschrijvingskaart voor alle clubleden die door u op de kaart vermeld werden. Wij zorgen voor de betaling van alle inschrijvingen na het afsluitingsuur van die wandeling.  BUSREIZEN worden verder in deze info besproken. 

Donderdag 1 september

 

WC Tornado Boortmeerbeek

Voetbalkantine Hever

Slagveldweg 65  Hever

6-8-9 km

3 lussen

07.00 – 15.00 uur

Zondag 4 september

 

Wit-Blauw Scherpenheuvel

CC Den Egger     

A. Nihoulstraat 74   Scherpenheuvel

5-8-13-20-30-35 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 8 september

Trip-Trap Kumtich

Zaal centrum

Keibergstraat 54  Kumtich

3-6-7-8 km

Te combineren

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 10 september

VOS Schaffen

Kalendries

Meldertsebaan 2   Meldert-Lummen

5-8-12-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 10 september

Den Engel Leuven vzw

Abdij van Vlierbeek

Abdij Vlierbeek 6   Kessel-Lo

6-12-18 km

07.00 -15.00 uur

Zondag 11 september

KWB Schriek

Parochiecentrum

Leo Kempenaersstraat 16  Schriek

5-7-9-12-16-20-25-35-50 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 11 september

WSP Heverlee

Go! Campus Woudlucht

Prosperdreef 3   Heverlee

5-10-14-20-27-29-35 km

07.30 – 15.00 uur

Dinsdag 13 september

De Pompoenstappers vzw

OC Lichtaart

Schoolstraat 31          Lichtaart

4-6-12-16-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 15 september

Sporton Deurne Diest

’t Schoolhuis 

Schoterheide 48     Tessenderlo

7-10-17-20 km

06.30 – 15.00 uur

Zondag 18 september

Busreis

Koninklijke wandelclub

De Duinstappers Westende vzw

51ste Duin- en poldertocht

6-10-15-20-25-30 km

Zie verder in deze info

Zondag 18 september

 

De Fonskes Leuven

Ave Regina vzw

Klein Park 1     Lovenjoel

5-7-12-15-20 km

07.00 -  15.00 uur

Zondag 18 september

 

 

Bavostappers Zittaart

PZ  Meerhout-Zittaart

Lindestraat 22     Meerhout-Zittaart

4-7-12-15-18-25-33 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 25 september

 

 

WSV IVAS Itegem

Parochiezaal

Grote Baan 118

Hulshout

5-9-11-14-18-22-25-33 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 25 september

 WSV Horizon Donk vzw

Het Buurthuis

Zelkstraat 16 Halen

5-8-11-16-19-23 km

07.00 – 15.00 uur

Dinsdag 27 september

WC De Grashoppers vzw

Concordia

Schuurweg 4 Testelt

4-5-7-10 km

07.00 -15.00 uur

Zaterdag 1 oktober

De Lummense Dalmatiërs

Zaal Oosterhof

Dr. Vanderhoeydonckstraat 56 Lummen

4-6-12-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 2 oktober

 

Stertocht

De Lustige stappers Langdorp

Parochiezaal 

Stationsstraat 39  Ramsel

4-7-13-16-18-25-28 km

07.00 – 15.00 uur

Zie verder in deze info

Woensdag 5 oktober

WSP Heverlee Leuven vzw

Zorggroep Sint-Kamilus Krijkelberg 1   Bierbeek

4-8-14-20 km

09.00- 15.00 uur

Zaterdag 8 oktober

De Bollekes Rotselaar

Montfortcollege

Aarschotsesteenweg 39  Rotselaar

5-8-12-16-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 9 oktober

 

VOS Schaffen

Den Amer

Boudewijnvest 5   Diest

4-8-12-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 9 oktober

WSV Neteland Duffel vzw                            

Sporthal de Pollepel (cafetaria)

Naalstraat 43 Duffel

6-12-18-21-30 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 13 oktober

Globetrotters Hageland vzw

Zaal ’t Jongensschool

Blerebergstraat 4 Tielt-Winge

4-7-12-16 km

08.00 – 15.00 uur

Zaterdag 15 oktober

 

Eigen organisatie

18de Tienbundertocht

Kortakkerzaal   Rillaar

Wandelaars/Helpers op post

5-8-12-16-20-30 km

 

07.00 – 15.00 uur

Zondag 16 oktober

 

Wandelend Paal vzw

PZ Sint-Paulus

Diestersesteenweg 33      Paal

4-7-12-16-20-30-42 km

06.30 – 15.00 uur

Zondag 16 oktober

 

 

WSV Berchlaer

Ontmoetingscentrum PC Ballaer

Markt 27         Berlaar

4-6-12-18-22-30 km

07.30 – 15.00 uur

Donderdag 20 oktober

Den Engel leuven

Parochiezaal

Milsestraat 53     Haasrode

5-7 km

07.30 – 15.00 uur

Zaterdag 22 oktober

Busreis

Busreis naar Einruhr

Eigen organisatie

Zie verder in deze info

Zondag 23 oktober

Herentalse Wv vzw

Smissenhoekstraat 11

Zoerle- Parwijs

4-7-10-15-20-25-30 km

08.00 – 15.00 uur

Zondag 23 oktober

 

WK Werchter vzw

Damiaancentrum

Baalsebaan 10    Tremelo

4-8-12-16-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 30 oktober

Trip-Trap Kumtich

VIA school

Waaibergstraat 43-45  Tienen

3-6-9-13-18-22-27 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 30 oktober

Stertocht

WCV De Kadodders SKW vzw

BelOrta

Mechelsesteenweg 120

Sint-Katelijne-Waver

6-11-16-20-25 km

08.00 -15.00 uur

Zie verder in deze info

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn