Wsc - Langdorp vzw

4006

Volgende Wandelingen

donderdag, 23 mei 2019
Clubwandeling
17de Netetocht – Herselt
vrijdag, 24 mei 2019
Vrijdagwandelingen
Gelrode-Betekom-Gelrode
donderdag, 30 mei 2019
Reizen
Boppard
vrijdag, 07 juni 2019
Vrijdagwandelingen
Ourodenberg-Herselt-Ourodenberg
maandag, 10 juni 2019
Voettocht
Voettocht Scherpenheuvel
vrijdag, 14 juni 2019
Vrijdagwandelingen
Houwaart-Nieuwrode-Houwaart
zaterdag, 15 juni 2019
Busuitstap
Busreis Stevensweert NL
vrijdag, 21 juni 2019
Vrijdagwandelingen
Gelrode-Wezemaal-Gelrode

Wandelkalender mei - juni 2019

wandelclub logo 002loge vlaanderenwandelsport kleur 800

Zoals u weet zijn onze leden vrij te wandelen daar waar zij dat wensen. Met onderstaande kalender willen wij hen helpen bij hun keuze. Op wandelingen aangeduid met
STERTOCHT kan u gratis inschrijven door de gepaste STERKAART op de achterflap van deze info uit te knippen, in te vullen en te overhandigen aan de inschrijving: u ontvangt er gratis een inschrijvingskaart voor alle clubleden die door u op de kaart vermeld werden. Wij zorgen voor de betaling van alle inschrijvingen na het afsluitingsuur van die wandeling.  BUSREIZEN worden verder in deze info besproken.

Woensdag 1 mei

VOS Schaffen vzw

Gildenzaal

Pastorijstraat     3290 Schaffen

4-6-8-12-20-30 km

7.00 – 15.00 uur

Woensdag 1 mei

WC Zandstappers

Mollenhof

Lichtaartsesteenweg 1   Poederlee

4-7-12-15-20-25-35 km

06.00 – 15.00 uur

Zaterdag 4 mei

Boutersem Wandelt

Buurthuis Willebringen

Willebringsestr 137   Willebringen

4-7-10-12-20 km

07.30 – 15.00 uur

Zondag 5 mei

WSV DE Fonskes vzw

Ave Regina

Klein park 1        Lovenjoel

4-6-12-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 5 mei

WSV De Kadodders vzw

BelOrta       Mechelsesteenweg 120

St-Katelijne-Waver

6-11-16-20-30 km

08.00 – 15.00 uur

Zondag 12 mei

Stertocht

Wit Blauw Scherpenheuvel

Sporthal Averbode

Vorststraat 55 Averbode

5-8-13-20-30-35 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 16 mei

Herentalse WV vzw

Zaal Onder De Toren

Hoge dreef        Bergom Herselt

5-7-10-12-15-17-22 km

08.00 – 15.00 uur

Zaterdag 18 mei

Zondag 19 mei

Wandelend Paal vzw

CVO De Oranjerie

Boudewijnvest 3          3290 Diest

4-7-12-15-18-20-25-30 km

Zondag ook 35-42-50 km

06.00 – 15.00 uur

Zondag 19 mei

Busreis

Bosgeuzen Voorkempen

‘s Gravenwezel

Zie verder in deze info

Zondag 19 mei

WSP Heverlee-Leuven vzw

Gemeentelijk ontmoetingscentrum

Bierbeekstraat 8 B  Blanden

5-12-16-20-25 km

07.30 – 15.00 uur

Donderdag 23 mei

 

Eigen organisatie

 Netetocht

Voetbalkantine De Vrijheid

Asbroek 3       Herselt

5-8-12-16-20-28 km

 

07.00 -  15.00 uur

Zondag 26 mei

 

startplaatswijziging

KVR Vlaams Brabant vzw

Heilig Hartinstituut

Naamsesteenweg 355   Heverlee

3-5-7-10-13-16-20-28-35 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 30 mei

Globetrotters Hageland vzw

Zaal “Sint Denijs”

 Haldertstraat 11     Houwaart

4-8-12-16-21-25 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 2 juni

 

De Bollekes Rotselaar

Montfortcollege

Aarschotsesteenweg 39  Rotselaar

4-6-8-10-12-16-20-30 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 6 juni

De Horizonstappers vzw

Zaal Santro

Tiensesteenweg        Binkom

4-7-7,5- 8 km

08.00 – 16.00 uur

Zaterdag 8 juni

WC De Grashoppers vzw

GC De Egger

Pastorijstraat     Scherpenheuvel

4-6-10-12-15-20-25-30-42 km

06.30 – 15.00 uur

Zondag 9 juni

 

Wandelclub Tornado vzw

Zaal Onder Den Toren 

Markt     3150  Haacht

5-8-12-15-20-25-32-42 km

07.00 – 15.00 uur

Maandag 10 juni

Sporton vzw

SOK

Hasseltsebaan 43        Diest

5-8-13-18-21 km

07.00 – 15.00 uur

Maandag 10 juni

Scherpenheuvel

Zie verder in deze info

Eigen organisatie

Zaterdag 15 juni

Busreis

Stevensweert Nederland

Organisatie Nederlandse gidsen

Zie verder in deze info

Zondag 16 juni

 

WSV IVAS ITEGEM vzw

Parochiezaal

Schoolstraat 28        2222 Itegem

4-8-10-13-17-20-27-33-42-50 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 16 juni

Trip-Trap Kumtich vzw

Mariadalinstituut

Klein Overlaar 3        Hoegaarden

4-6-12-17-21-26-30 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 20 juni

Bavostappers

Kantine FC Netezonen

Rundershoek 32    Eindhout

4-7-10-14-16-17-23-26-33 km

07.00 – 15.00 uur

Donderdag 20 juni

WSV De Kadodders vzw

Jeugdhuis Kerkenbos

Kerkenbos 11       Muizen

5-10-14-20 km

08.00 – 15.00 uur

Zondag 23 juni

Den Engel Leuven vzw

Voetbalkantine KHO Bierbeek

Speelpleinstraat        Bierbeek

5-7-9-12-15-25 km

06.30 – 15.00 uur

Zondag 23 juni

Diest – Langdorp

Zie verder in deze info

20 km

Eigen organisatie

Zondag 23  juni

WSV Horizon Donk

OC De Link

Linkhoutstraat 194    Linkhout

4-8-12-15-20 km

07.00 – 15.00 uur

Zaterdag 29 juni

WC Gedoviba vzw

Terrein FC Gedoviba

Gerheze 1       OLV Olen

3-6-13-21-30 km

07.00 – 15.00 uur

Zondag 30 juni

WSV Holsbeek

Voetbalkantine VK Holsbeek

Verhaegenstraat      Holsbeek

4-6-12-20-26 km

07.00 – 15.00 uur

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn