Blijf gezond - Wandel mee

Zondag 11 januari 2026

Leuven-Aarschot

Deze keer gooien we het over een andere boeg. Vanuit het station van Leuven gaan we richting de Abdij van Vlierbeek en het Lindenbos.

Na 5 km volgt de traditionele en hartverwarmende jeneverstop, die er dit maal wat anders uitziet. We vervolledigen onze wandeling richting het Chartreuzenbos, het Bed van Napoleon en stranden uiteindelijk bij de rustpost ‘Het Bezzeke’ in Sint-Pieters-Rode. Mits een consumptie, kan je hier je eigen lunchpakket nuttigen.

Vanuit de rustpost vertrekken we naar het Kasteel van Horst en wandelen we richting Gelrode. Dwars door het Kloesebos komen we uit in Aarschot, eindigend bij de Orleanstoren.  Uiteindelijk keren we terug naar het station van Aarschot. 

Kort samengevat: we gaan voor een totaal nieuwe wandeling, met weinig hoogtemeters.

Info trein: vertrek Station Aarschot om 8u35. De key card is afgeschaft. Je moet zelf individueel een ticket. Kom zeker op tijd of neem online een ticket.