Wsc - Langdorp vzw

4006

Volgende Wandelingen

zondag, 11 december 2022
Stertocht
Stertocht Rotselaar
zondag, 25 december 2022
Stertocht
Stertocht Kortrijk – Dutsel
maandag, 26 december 2022
Busuitstap
Busreis Oudenaarde
Vandaag
Binnenkort in deze maand
Vorig jaar Vorige maand
Volgende maand Volgend jaar
Oktober 2022
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 October 2022 2 Sunday, 2 October 2022
3 Monday, 3 October 2022 4 Tuesday, 4 October 2022 5 Wednesday, 5 October 2022 6 Thursday, 6 October 2022 7 Friday, 7 October 2022 8 Saturday, 8 October 2022 9 Sunday, 9 October 2022
10 Monday, 10 October 2022 11 Tuesday, 11 October 2022 12 Wednesday, 12 October 2022 13 Thursday, 13 October 2022 14 Friday, 14 October 2022 15 Saturday, 15 October 2022 16 Sunday, 16 October 2022
17 Monday, 17 October 2022 18 Tuesday, 18 October 2022 19 Wednesday, 19 October 2022 20 Thursday, 20 October 2022 21 Friday, 21 October 2022 22 Saturday, 22 October 2022 23 Sunday, 23 October 2022
24 Monday, 24 October 2022 25 Tuesday, 25 October 2022 26 Wednesday, 26 October 2022 27 Thursday, 27 October 2022 28 Friday, 28 October 2022 29 Saturday, 29 October 2022 30 Sunday, 30 October 2022
31 Monday, 31 October 2022 1 2 3 4 5 6

De vroegere vrijdagwandelingen. Deze clubwandelingen kunnen nu ook op een andere dag in de week doorgaan. Wandeling in groep. Enkel voor leden.

Toon evenementen van alle categorieën


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn