Wsc - Langdorp vzw

4006

Volgende Wandelingen

zondag, 04 december 2022
Clubwandeling
42 ste Sinterklaastocht
zondag, 11 december 2022
Stertocht
Stertocht Rotselaar
zondag, 25 december 2022
Stertocht
Stertocht Kortrijk – Dutsel
maandag, 26 december 2022
Busuitstap
Busreis Oudenaarde
Vandaag
Binnenkort in deze maand
Vorig jaar Vorige maand
Volgende maand
Oktober 2023
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
25 26 27 28 29 30 1 Sunday, 1 October 2023
2 Monday, 2 October 2023 3 Tuesday, 3 October 2023 4 Wednesday, 4 October 2023 5 Thursday, 5 October 2023 6 Friday, 6 October 2023 7 Saturday, 7 October 2023 8 Sunday, 8 October 2023
9 Monday, 9 October 2023 10 Tuesday, 10 October 2023 11 Wednesday, 11 October 2023 12 Thursday, 12 October 2023 13 Friday, 13 October 2023 14 Saturday, 14 October 2023 15 Sunday, 15 October 2023
16 Monday, 16 October 2023 17 Tuesday, 17 October 2023 18 Wednesday, 18 October 2023 19 Thursday, 19 October 2023 20 Friday, 20 October 2023 21 Saturday, 21 October 2023 22 Sunday, 22 October 2023
23 Monday, 23 October 2023 24 Tuesday, 24 October 2023 25 Wednesday, 25 October 2023 26 Thursday, 26 October 2023 27 Friday, 27 October 2023 28 Saturday, 28 October 2023 29 Sunday, 29 October 2023
30 Monday, 30 October 2023 31 Tuesday, 31 October 2023 1 2 3 4 5

De vroegere vrijdagwandelingen. Deze clubwandelingen kunnen nu ook op een andere dag in de week doorgaan. Wandeling in groep. Enkel voor leden.

Toon evenementen van alle categorieën


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn