Wsc - Langdorp vzw

4006

Volgende Wandelingen

zondag, 11 december 2022
Stertocht
Stertocht Rotselaar
zondag, 25 december 2022
Stertocht
Stertocht Kortrijk – Dutsel
maandag, 26 december 2022
Busuitstap
Busreis Oudenaarde
Vandaag
Binnenkort in deze maand
Vorig jaar Vorige maand
Volgende maand
Augustus 2023
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
31 1 Tuesday, 1 August 2023 2 Wednesday, 2 August 2023 3 Thursday, 3 August 2023 4 Friday, 4 August 2023 5 Saturday, 5 August 2023 6 Sunday, 6 August 2023
7 Monday, 7 August 2023 8 Tuesday, 8 August 2023 9 Wednesday, 9 August 2023 10 Thursday, 10 August 2023 11 Friday, 11 August 2023 12 Saturday, 12 August 2023 13 Sunday, 13 August 2023
14 Monday, 14 August 2023 15 Tuesday, 15 August 2023 16 Wednesday, 16 August 2023 17 Thursday, 17 August 2023 18 Friday, 18 August 2023 19 Saturday, 19 August 2023 20 Sunday, 20 August 2023
21 Monday, 21 August 2023 22 Tuesday, 22 August 2023 23 Wednesday, 23 August 2023 24 Thursday, 24 August 2023 25 Friday, 25 August 2023 26 Saturday, 26 August 2023 27 Sunday, 27 August 2023
28 Monday, 28 August 2023 29 Tuesday, 29 August 2023 30 Wednesday, 30 August 2023 31 Thursday, 31 August 2023 1 2 3

De vroegere vrijdagwandelingen. Deze clubwandelingen kunnen nu ook op een andere dag in de week doorgaan. Wandeling in groep. Enkel voor leden.

Toon evenementen van alle categorieën


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn